Xiaomi Redmi Note 9T jest następcą Redmi 4 i jest to godny następca

Jest to również dość duża aktualizacja Redmi 4. Smartfon 9T to innowacją nowości, funkcjonalności, a także znaczna poprawa jakości. Jest jak to na Xiaomi dostępny w atrakcyjnej cenie. Dzięki czemu Redmi note 9t jest tak popularny. Przodując  w grupie producentów telefonów komórkowych typu smartfon.

Xiaomi Redmi Note 9T: czym on jest?

Redmi Note jest jednym z najpopularniejszych budżetowych smartfonów od Xiaomi, a teraz dostaje aktualizację z potężniejszym procesorem, bardziej przystępną ceną i kilkoma zaktualizowanymi funkcjami oprogramowania. Ale którą wersję powinieneś dostać? Przyjrzyjmy się, co różni się między zwykłym Redmi Note 7 a Redmi Note 9T i zobaczmy, czy to sprawia, że ten smartfon jest wart twoich pieniędzy. Xiaomi Redmi Note 9T to smartfon ze średniej półki, który oferuje sporo za swoją cenę. Urządzenie wyposażone jest w 6-calowy wyświetlacz i charakteryzuje się zarówno nasyconymi, jak i HDR-owymi kolorami. Posiada również aparat, który dobrze radzi sobie w słabych warunkach oświetleniowych, co mogliśmy zaobserwować w ostatnich smartfonach innych producentów.

Xiaomi ma już linię smartfonów, zwłaszcza serię Redmi

Linia Redmi ogólnie rzecz biorąc nie jest tak dobra jak jej rówieśnicy pod względem jakości budowy i rozdzielczości ekranu, ale cena jest odpowiednia. Seria Redmi low-end dopiero się zaczęła, więc ten telefon może być bardzo dobrze jednym z najlepszych, jakie znajdziesz.

Smartfon Xiaomi redmi note 9t to najbardziej przystępne cenowo

Jest to smartfon średniej klasy składający się z 5,7-calowego wyświetlacza 1080 × 2280, systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej. Do kupienia są dwie wersje, jedna jest z 3 GB RAM i 16/ 32/ 64 GB przestrzeni dyskowej, a druga z 4 GB RAM i 64 GB przestrzeni dyskowej. Procesor zastosowany w tym urządzeniu to procesor mediatek Helio P15, który działa na najnowszej wersji systemu Android – 7.1 Nougat po wyjęciu z pudełka. Redmi Note 9t wyposażony jest w standardowy tylny aparat 13MP z lampą błyskową LED oraz przedni aparat 8MP. Ma małą baterię o pojemności 2600 mAh, którą można ładować tylko przez port USB-C lub wprowadzając ją w tryb szybkiego ładowania, ponieważ nie obsługuje żadnego rodzaju zwykłych ładowarek. Oznacza to, że musisz trzymać go podłączonego do biurowej ładowarki ściennej lub gniazdka elektrycznego przez cały dzień, aby uzyskać wystarczającą ilość ładunku pozostawionego w nim pod koniec dnia pracy. Urządzenie jest następcą Redmi Note 7 i posiada kilka ulepszeń zarówno w sprzęcie, jak i oprogramowaniu.