Przed malowaniem paznokci nie zapomnij, że musi być baza

Nakładanie lakieru do paznokci jest przyjemne, ale standardowy lakier do paznokci jest krótkotrwały i utrzymuje się w rzeczywistości tylko kilka dni. Hybrydowe lakiery UV, to najlepszy sposób na pozbycie się konieczności posiadania gotowych sztucznych paznokci.

Jaki lakier bazowy wybrać do paznokci?

Piękno paznokci jest równie ważne jak piękno włosów. Samodzielne nakładanie lakieru do paznokci wymaga cierpliwości i odpowiednich produktów. Poświęć swój czas i postępuj zgodnie z krokami, aby uzyskać idealny manicure. Zawsze przed malowaniem nakładaj lakier bazowy. Każdy produkt oferuje inne możliwości, wyjątkową przydatność i specyficzne zastosowanie. Jest baza led, baza uv i podstawowa baza do paznokci, która baza uv będzie odpowiednia dla mnie?

Pierwsze kroki przy nakładaniu paznokci, to baza uv?

Pierwszym krokiem w manicure, który wykonuje się przed nałożeniem lakieru, jest nałożenie bazy. Aby uzyskać idealny manicure, nie zapomnij o nałożeniu bazy pod lakier. Bardzo ważny jest etap nakładania lakieru bazowego. Lakier bazowy po francusku to bezbarwny lakier, który nakłada się na paznokcie przed nałożeniem lakieru kolorowego. Jego rolą jest ochrona paznokci. Ma neutralny kolor i nie będzie odbarwiał kolejnych lakierów. Jeśli potrzebujesz długotrwałej pasty lub dekoracji, wybierz ten rodzaj produktu ze względu na jego właściwości klejące i wiążące.

Jaki wpływ na moje paznokcie będzie miał dobry uv baza?

Lakiery bazowe pomagają zawartym w nich pigmentom łatwiej przylegać do paznokcia i sprawiają, że są one szczególnie trwałe. Połączenie dobrego manicure i doba baza uv gwarantuje, że będziesz cieszyć się swoim manicure przez długi, długi czas. Lakiery bazowe nie tylko poprawiają jakość i trwałość utrwalenia, ale także wygładzają powierzchnię paznokcia. Jak już pewnie zauważyłaś, paznokcie nie są z natury gładkie. Na przemian tworzą one małe węzły i małe zagłębienia. Podkłady pod paznokcie pomagają wyrównać powierzchnię paznokcia, aby lakier mógł się równomiernie rozprowadzić, ale niektóre podkłady pod paznokcie mogą również pomóc w naprawie łuszczących się paznokci.

Istnieją również lakiery do paznokci, które zawierają lakier bazowy dla łatwej aplikacji. Sama baza pod manicure jest zazwyczaj przezroczysta, aby nie zmieniać koloru kolorowego lakieru nałożonego na wierzch.

Lakier bazowy chroni paznokcie

Nałożenie bazy tworzy na paznokciach warstwę ochronną. Dzięki temu są mocniejsze i mniej podatne na złamania. To prawdziwa tarcza ochronna, która jest niezbędna do stworzenia zdrowych paznokci i pięknego manicure.