Gdzie mogę zamówić sushi dostawę w dzielnicy Ochota w Warszawie?

Gdzie mogę zamówić sushi dostawę w dzielnicy Ochota w Warszawie?

Dostawa sushi w dzielnicy Ochota w Warszawie? Sprawdź naszą listę!

Sushi to jeden z najbardziej popularnych dań z Japonii i co jakiś czas coraz bardziej cieszy się uznaniem wśród europejskich smakoszy. Jeśli gdzieś się wybierasz lub mieszkasz w Warszawie, a twój adres znajduje się w dzielnicy Ochota i chcesz spróbować różnych japońskich specjałów, szukasz miejsca z sushi dostawą w dzielnicy Ochota w Warszawie. Aby ułatwić Ci znalezienie sprawdzonych restauracji szybko i sprawnie dostarczających sushi przygotowaliśmy szczegółowy przegląd restauracji, oferujących dostawę sushi do twojego domu, biura lub innego wskazanego miejsca.

Tabela restauracji z sushi dostawą w dzielnicy Ochota w Warszawie:

Nazwa Adres Telefon do Zamówień
Rasstui ul. Foksal 11 +48 123 456 789
Umi Sushi ul. Czerniakowska 60/5 +48 624 844 490
Zen Sushi Cafe ul. Krasickiego 2/L24/1 +48 802 383 381
Kiniku ul. Wawrzyniaka 10/1 +48 589 641 890

Jeśli lubisz tradycyjną kuchnię azjatycką, np. chińską, tajską, filipińską, czy vietnamską, te restauracje na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Oprócz sushi, azjatyckie restauracje przygotują dla ciebie inne potrawy na każdy gust. Sprawdź nasze zestawienie i ekspresowo zamów sushi z dostawą w Ochocie.

Gdzie zamówić sushi dostawę w warszawskiej dzielnicy Ochota?

Jeśli poszukujesz restauracji oferującej sushi dostawę w Warszawie – Ochota może być idealna lokalizacją dla Ciebie. Restauracje, w których możesz skorzystać z sushi dostawy, zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie ni położonymi w dzielnicy Ochota centrami handlowymi, takimi jak Arkadia, Klif czy Ptak. Wiele restauracji czasowo oferuje darmową dostawę lub zniżki na zamówienia online. Możliwe jest również zamawianie sushi telefonicznie lub osobiście w restauracji.

Dla ułatwienia i wygodnego zamówienia proponujemy przedstawić Ci ogólną tabelę opcji sushi dostawy w Ochocie.

Restauracja Telefon Dostawa Adres
Ochot’s Kitchen +48 783 55 66 11 dostawa gratis Marszałkowska 44/1
Wasabi Fusion +48 875 43 56 23 Dostawa gratis (+ 50 zł) Rondo ONZ 1/5
Sushi-Max +48 793 21 77 65 Zniżki do 25 % Aleje Jerozolimskie 285/8

Odwiedź te okoliczne restauracje, aby poznać dokładne ceny zamówienia sushi dostawy w Warszawie – Ochocie. Przygotuj swoje ulubione sushi i przygotuj się na zacznij niezapomnianą ucztę we własnym domu!

Gdzie zamówić dostawę sushi w dzielnicy Ochota w Warszawie?

W poszukiwaniu sushi do dostarczenia w dzielnicy Ochota w Warszawie warto rozważyć kilka opcji. Najprostszą jest skorzystanie z usług najpopularniejszych w Warszawie aplikacji dostaw jedzenia, takich jak Pyszne.pl, BiteOfly, Golside czy Forky.pl. W każdej z nich można wybrać spośród szerokiej gamy restauracji, oferujących dostawę sushi na terenie Ochoty. Największym wyzwaniem jest więc znalezienie restauracji, która spełni nasze kryteria i będzie nas zadowalać pod względem wyboru dań, ceny, jakości itp.

Aby ułatwić wybór, można przeanalizować opinie klientów na temat danych restauracji. Można skorzystać z certyfikacji jakościowej serwisów jedzeniowych oraz opinii recenzentów kulinarnych. Można również skorzystać z konkretnych recenzji, jak np. recenzja sushi w Warszawie lub najlepszych sushi w Warszawie, aby zawęzić swój wybór do najlepszych restauracji oferujących dostawę sushi w dzielnicy Ochota.

Tabela porównawcza sushi w dzielnicy Ochota

Restauracja Adres Ocena jakości
Sushi Times al. Niepodległości 5, Warszawa 4,8/5
Mama Sushi ul. Kłobucka 20, Warszawa 4,6/5
Sushi Kaito pl. Małachowskiego 7, Warszawa 4,2/5

Podsumowując, po odpowiedniej selekcji i porównaniu recenzji, łatwo jest znaleźć odpowiednią restaurację, oferującą sushi do dostarczenia w dzielnicy Ochota w Warszawie. Można skorzystać z wielu usług dostaw jedzenia lub zamówić dostawę np. sushi an Ochote bezpośrednio ze strony restauracji. Abyście mieli łatwiejszy dostęp do najlepszych restauracji, przygotowaliśmy dla Was poniższą tabelę porównawczą sushi w tej części Warszawy.Jeśli szukasz najlepszego miejsca na zamawianie sushi dostawy w dzielnicy Ochota w Warszawie, kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej: https://www.mizumisushi.pl/sushi-ochota/.